Новини » Суспільство 4 липня, 2019, 21:27
Балух: На виконання моїх вимог надії немає, єдиний шанс вийти живим – обмін

Український активіст Володимир Балух, заявив, що не припинятиме голодування. Вважає це єдиною можливістю відстоювати своє право на життя вільного громадянина України. Окрім того, він вважає обмін «єдиним шансом вийти живим» із російської колонії.

Про це він написав у листі координатору Кримської правозахисної групи Ользі Скрипник, повідомляє «Радіо Свобода».

«В обставинах, що склалися, я не бачу іншого рішення для себе, крім як відстоювати своє право на життя вільного громадянина України радикальними методами. Тому я не маю наміру припиняти голодування до виконання моїх вимог, на що, як ви розумієте, надії ніякої немає ... Об’єктивно, єдиним шансом, вийти звідси живим, вважаю обмін», – написав Балух.

27 червня стало відомо, що український активіст із окупованого Криму Володимир Балух, якого утримують у колонії в Тверській області Росії, знову оголосив голодування. У нього вже тривалий час – проблеми зі здоров’ям, однак особливого лікування політв’язню не надають.

Підконтрольний Кремлю суд у Криму засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тисяч рублів (понад 4 тисячі 100 гривень) за сукупністю двох кримінальних справ.

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою відверту проукраїнську позицію. Зокрема, вивісив прапор України на подвір’ї свого будинку, а на стіні – табличку «вулиця Героїв Небесної сотні».

Правозахисний центр «Меморіал» у Росії визнав Володимира Балуха політичним в’язнем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 14:38 :51