Новини » Львів 3 липня, 2019, 12:55
У Львові поставили на конвеєр виробництво індивідуальних теплових пунктів
ZIK
ZIK

Виробництво ІТП – індивідуальних теплових пунктів поставили на конвеєр у Львові. У виробничому цеху стоять готові до встановлення десятки таких приладів. Незабаром ефект від роботи цього обладнання у своїх домівках відчують тисячі львів’ян.

Економія енергоносіїв і комфортна температура в квартирі – такі завдання вирішують теплові пункти у багатоповерхівках, – передає телеканал ZIK.

«Для львів’ян встановлення індивідуальних теплових пунктів забезпечить комфортну температуру зимою в їхніх приміщеннях, – повідомив Віктор Пілат, керівник підприємства «Ecopower». – Тобто, ми позбудемося цієї проблеми, що в одному будинку холодно і люди мерзнуть, а в іншому будинку – гаряче і доводиться відкривати вікна, щоби температура була комфортною для життя».

Комплектуючі для ІТП – від надійних світових виробників. Збірка обладнання – українська, а контроль за якістю – європейський. Усі працівники на підприємстві – з досвідом роботи у європейських країнах.

«Ми їздили у відрядження в Європу на стажування. А після стажування вже почали працювати тут, – повідомив електрозварник Руслан Процак. – Європейці задоволені якістю нашої роботи. Щоразу приїжджають з Європи і перевіряють, тому-що це – спільноєвропейський проект».

Виробництво у Львові–- лише частка міжнародного підприємства, яке десятками років модернізує енергосистеми Білорусі і Прибалтики. Саме тому європейський досвід і інвестиції прийшли до України.

«Працюючи на території країн Балтики і Білорусі – я привожу гроші в Україну. Кожного року десятки тисяч доларів, євро і білоруських рублів надходять в Україну, – повідомив Віктор Пілат, керівник підприємства «. – Я хочу мати в Україні нормальні прозорі тарифи на газ і на тепло в своїй домівці. Бо я львів’янин – я тут живу»

Модернізація багатоповерхових будинків – лише невелика частина можливостей підприємства. Львівський виробник здійснює модернізацію потужних теплових станцій в Європі та переведення їх на альтернативні види опалення.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 09:44 :23