Новини » Світ 3 липня, 2019, 10:10
У Кремлі відмовчуються про таємничу загибель 14 моряків на секретному човні
Фрагмент фотографії з журналу Top Gear, зробленої в 2014 році в районі Северодвінську. Вважається, що на ній може бути показана АС-12 «Лошарік»
forums.airbase.ru
Фрагмент фотографії з журналу Top Gear, зробленої в 2014 році в районі Северодвінську. Вважається, що на ній може бути показана АС-12 «Лошарік» forums.airbase.ru

Російська влада майже нічого не відповіла журналістам на брифінгу про загибель 14 моряків в одному із секретних підводних човнів.

Про це повідомляє Meduza.

Видання дало розшифровку брифінгу, який відбувався за участі прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова.

Так, на питання про те, що інцидент стався 1 липня, а про нього повідомили 2 липня, Пєсков відповів, що президент РФ Володимир Путін все знав одразу. Однак зігнорував саму суть питання.  

Він додав, що не планує говорити, на якому човні сталася пожежа. Бо це секретні дані.

На більшість інших запитань журналістів він «переводив стрілки» на Міністерство оборони РФ.

Окрім того, звучали питання і про інформацію від Агентства щодо захисту від радіації Норвегії, яке заявило, що Росія повідомила про вибух газу на борту човна.

Пєсков заявив, що це неправда. І знову перенаправив усіх до Міноборони.

Нагадаємо, у результаті пожежі, яка спалахнула на борту одного з підводних човнів Військово-морського флоту Росії, загинули 14 моряків. За офіційним повідомлення апарат вивчав рельєф дна моря. Однак, за даними РБК, це була атомна глибоководна станція «Калитка», а на борту перебували 7 капітанів першого ранку (з них двоє – герої Росії). Пізніше видання «Відкриті медіа» повідомило, що це міг бути підводний човен «Подмосковье».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 11:28 :00