Новини » Суспільство 3 липня, 2019, 6:47
Супрун презентувала програму гарантованих медичних послуг
Уляна Супрун. Фото: Микола Тис/ZIK
Уляна Супрун. Фото: Микола Тис/ZIK

Восени цього року МОЗ планує презентувати програму щодо гарантованих медичних послуг, які мають замінити «псевдобезоплатну медицину».

Про це у Facebook написала в.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляє УНН.

«Програма медичних гарантій – це пакет гарантованих медичних послуг. У 2019 році ми вперше в історії України презентуватимемо такий перелік. Він має замінити псевдобезкоштовну медицину. Перелік є базовим набором життєво необхідних медичних послуг. Для того, щоб у 2020 році в Україні запрацювала програма медичних гарантій, необхідно, щоб восени 2019 року всі заклади спеціалізованої допомоги підписали договори з НСЗУ: потрібно автономізуватися, комп’ютеризуватися та мати відповідне обладнання», – зазначила Супрун.

За її словами, у 2020 році всі медичні заклади будуть отримувати оплату за медичні послуги згідно з програмою медичних гарантій за договорами з Національною службою здоров’я України.

«До гарантованого пакету увійдуть послуги первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної допомоги, а також екстрена, паліативна та реабілітаційна допомога», – зазначила Супрун.

Нагадаємо, Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, що планує залишитися в Україні і продовжувати працювати тут, навіть якщо після завершення парламентських виборів не буде виконувати обов’язки міністра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 01:56 :18