Новини » Політика 3 липня, 2019, 4:25
Мосійчук прирівняв Стефанчука й Богдана до Ківалова та Колесніченка
ZIK
ZIK

Порошенко робив політику на питаннях мови, віри та армії. До нього таку політику робили Колісниченко й Ківалов. Вони наприймали такого, що всю країну трясло. Тепер Богдан із Стефанчуком це роблять.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

Ігор Мосійчук наголосив, що питання мови, віри та армії не мають бути предметом дискусії. За словами нардепа, це фундамент існування держави.

«А як тільки у нас витягують це питання для політичних дискусії, то одразу можна сказати, що прийшли вибори. Але крайні вибори продемонстрували, що ці питання вже не діють на людей, що ці питання цікавлять їх дійсно як фундамент існування нації», – зауважив пан Мосійчук.

Нардеп зізнався, що є противником обговорювання питань мови, віри та армії задля здобуття політичних рейтингів. Мосійчук наголосив, що «є закон про мову, є стаття Конституції і на цьому треба ставити крапку».

«Але Порошенко робив політику на питаннях мови, віри й армії. До нього таку політику робили Колісниченко й Ківалов. Вони наприймали такого, що всю країну трясло. Тепер Богдан зі Стефанчуком це роблять. Але дискусії навколо української мови насправді немає. Хіба когось побили палкою за те, що він говорив російською мовою чи застрілили когось? Немає такого! Тому це питання штучне», – певен Ігор Мосійчук.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський у Канаді на зустрічі з керівництвом СКУ пообіцяв захищати українську мову.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 10:31 :04