Новини » Політика 3 липня, 2019, 16:40
Київ зобов’язаний запросити організацію на спостереження за виборами, – глава ПАРЄ
Ліліан Морі Паск’є. Фото: Council of Europe/Sandro Weltin/Flickr
Ліліан Морі Паск’є. Фото: Council of Europe/Sandro Weltin/Flickr

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі Паск'є заявила, що Україна має зобов’язання запропонувати ПАРЄ спостерігати за достроковими парламентськими виборами.

Про це вона зазначила у своїй заяві, передає Європейська правда.

Вона заявила, що Асамблея співпрацює з Україною з 1994 року, що дозволило «істотно покращити» законодавчу базу та виборчу практику.

«Я повинна підкреслити, що Україна, як член Ради Європи, перебуває під процедурою моніторингу Асамблеї та має зобов'язання запропонувати Асамблеї спостерігати за президентськими й парламентськими виборами», – додала вона.

Вона додала, що готова обговорювати, як покращити відносини між Асамблеєю, українським парламентом та його делегацією в ПАРЄ.

Раніше голова Верховної Ради Андрій Парубій скасував запрошення для ПАРЄ на спостереження за виборами. До цього до ПАРЄ повернули російську делегацію.

Президент сказала, що готова обговорити, як покращити відносини між Асамблеєю, українським парламентом та його делегацією в ПАРЄ.

Напередодні голова Верховної hади Андрій Парубій скасував запрошення для ПАРЄ здійснювати спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні.

Після повернення РФ комітет Верховної ради із закордонних справ рекомендував призупинити участь української делегації в сесії ПАРЄ до ухвалення рішення Венеціанської комісії щодо повноважень делегатів від Держдуми РФ, обраних за участю мешканців Криму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 05:24 :11