Новини » Політика 3 липня, 2019, 0:33
Ганьба країні, – політексперт про «перепалку» між Зеленським і Клімкіним
ZIK
ZIK

Публічну перепалку між Зеленським і Клімкіним, ініціатором якої виступив президент, інакше, ніж ганьбою країни на міжнародному рівні, я назвати не можу.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Володимир Коваль.

Як повідомлялося, Президент України Володимир Зеленський спрямував Прем'єр-міністрові Володимиру Гройсману листа щодо розгляду питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

За словами керівника ОПУ Богдана, таке рішення Президент ухвалив у зв’язку з тим, що МЗС не поінформувало його про ноту Міністерства закордонних справ РФ від 25 червня, яка стосувалася звільнення полонених українських моряків, та ноту-відповідь з українського боку.

Політичний експерт Володимир Коваль зауважив: такі серйозні для країни речі публічно не обговорюються. На його думку, президент у цій ситуації мав би викликати Клімкіна на нараду в Офіс Президента, а не «сварити» його публічно.

«Публічну перепалку, ініціатором якої виступив Президент, інакше, ніж ганьбою країни на міжнародному рівні, я назвати не можу. Я спілкувався з людьми, які живуть у США, в Канаді, вони кажуть, що це нонсенс. Вони дивуються з того, що в нас відбувається. Їх дивує, що таке може статися щодо ноти протесту», – зауважив політичний експерт.

Водночас Володимир Коваль заявив, що теоретично прем’єр Гройсман не може виконати прохання Зеленського й «покарати» Клімкіна.

«Як Гройсман може покарати Клімкіна? Він позбавить його премії чи «жовту картку» видасть? Тим паче, що Клімкін пішов. Йому хіба що, як у радянські часи винесуть вирок із записом в особисту справу. Насправді, це все дуже серйозно. І ця ситуації зіграла точно не на користь Україні», – додав політексперт Володимир Коваль.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 02:13 :52