Новини » Політика 3 липня, 2019, 18:30
Данилюк розповів, як Порошенко хотів ввести мита на імпортні авто, аби краще продавалися його "Богдани"

Секретар Ради національної ради безпеки та оборони Олександр Данилюк розповів, як Порошенко лобіював свої бізнесові інтереси на посаді міністра економіки в уряді Азарова за часів Януковича.


Про це він сказав в інтерв’ю "Українській правді", повідомляє УНІАН.

"У нас був один цікавий момент, коли він (Порошенко - ред.) вирішив запровадити мита на імпортні автомобілі через комісію, яка знаходилася під його Мінекономіки. Це було в його бізнес-інтересах, тому що він був дотичний до корпорації "Богдан". І їм було вигідно, щоб захистити своє виробництво, ввести мито на імпорт.  Я йому сказав, що it's not good, так не можна робити. Він не відреагував. Тоді я йому написав листа від координаційного центру, що так і так, насправді це не захищає виробника, тому що ви не виробляєте, а просто займаєтесь крупновузловою збіркою. Таким чином, ви просто заробляєте гроші, збільшуючи вартість авто для людей",- розповів Данилюк.

За словами Данилюка після цього Порошенко зателефонував йому по відкритій лінії. "Він мені телефонує і каже: "Я спеціально телефоную по відкритій лінії сказати, що ви не праві, я вважаю, що це правильне рішення, треба захищати вітчизняного виробника". Я кажу: "Так, із цим я згоден, але не в вашій ситуації", - зазначив нинішній секретар РНБО.

Цей випадок Данилюк назвав "стичкою", яка потім мала свої наслідки.

"Коли він пішов з уряду, то "осадочек остался", - додав він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 03:35 :52