Новини » Політика 3 липня, 2019, 19:55
«Чому мовчить Зеленський?», – політтехнолог пояснив страх Президента
ZIK
ZIK

Президент Володимир Зеленський зараз мовчить або говорить загальні фрази, щоб не нашкодити рейтингу партії «Слуга народу».

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раїмов.

Він зауважив, що в «кожного свій Зеленський, кожен його по-своєму уявляє». З його слів, нині в Офісі Президента лунає «багатоголосся», і свідченням цього є заяви керівника Офісу Президента Андрія Богдана та представника Президента у ВРУ щодо мови на Донбасі – ці заяви є діаметрально протилежними.

А після того пролунала заява Президента Володимира Зеленського про те, що, якою мовою не розмовляли б на Донбасі, там однаково живуть українці, нагадав експерт про чергове протиріччя.

Дмитро Раїмов зауважив, що під час виборчої кампанії Володимир Зеленський не спілкувався із пресою з огляду на те, що коли політик мовчить – усі його підтримують, а будь-яка заява матиме наслідки  реакцію і прихильників, і критиків.

«Для того, щоб не нашкодити зараз рейтингу партії «Слуга народу», президент мовчить і висловлює зараз достатньо загальні обтічні фрази. Його Адміністрація десь час до часу одноголосно чи багатоголосно намагається щось сказати, але їм дали наказ мовчати, тому що будь-яке їхнє слово розділяє електорат Зеленського. Він, ви пригадуєте, розділений сам собою. Не потрібно його розділяти далі. Якщо ви мовчите – всі ваші прихильники, щойно ви починаєте говорити – у вас з’являються опоненти», – зазначив Дмитро Раїмов.

Як повідомляли, у «Свободі» виступили з різкою заявою, розкритикувавши президента Володимира Зеленського за те, що в його команді є протилежні позиції щодо мовного питання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 08:24 :03