live

У фракції «Батьківщини» хочуть звільнити Луценка і підтримують Пристайка

Юрій Луценко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Олексій Рябчин вважає, що хоча кандидатура нового генпрокурора ще невідома, проте, звільняти Юрія Луценка потрібно обов’язково.

Про це він заявив у кулуарах парламенту, трансляцію вів телеканал ZIK.

«Ми не знаємо ще кандидатури на генпрокурора, але звільняти генпрокурора без юридичної освіти потрібно сто відсотків. Не треба гратися у політику там, де це не потрібно. Ми бачимо зараз результати цієї гри: і провал у ПАРЄ, і провали в інших ділянках. Просто тому, що люди не на своїх місцях і є гра у політику. Я і «Батьківщина» точно проти цього і хочемо підтримати президента Зеленського у його конституційних правах», – заявив нардеп.

Олексій Рябчин також підкреслив, що підтримує звільнення очільника МЗС Павла Клімкіна і призначення на цю посаду Вадима Пристайка.

«Я буду за це голосувати. Не важливо, як ти ставишся до новообраного президента. Кандидатура Пристайка компромісна, вона влаштовує всіх. І де-факто міністр закордонних справ повинен бути за президентом», – зазначив парламентар.

Він також акцентував на тому, що «Пристайко фахівець, який працюватиме і до нього є довіра».

Нагадаємо, кандидат політичних наук Олексій Якубін заявив, що піар зі звільненням Луценка може закінчитися так, як історія з Піскуном.Loading...
Loading...
Loading...