Новини » Політика 2 липня, 2019, 16:48
Кожен публічний вихід Зеленського підриває довіру до нього, – Павленко
ZIK
ZIK

Поки що Зеленський ховається за підготовленою картинкою. А кожен його прямий вихід, на жаль, підриває до нього довіру. Саме тому його так оберігають і ховають.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, член партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Павленко.

На думку Юрія Павленка, Президент України Володимир Зеленський досі поводить себе, як кандидат, але не як глава держави.

«Він не виходить на прямі розмови і прямі відповіді. Поки що він ховається за підготовленою картинкою. А кожен його прямий вихід, на жаль, підриває до нього довіру. Саме тому його так оберігають і ховають», – переконаний народний обранець.

Окрім цього, зазначає Павленко, Володимир Зеленський повторює чимало помилок Петра Порошенка.

«Наприклад, щодо дитячої політики. За Порошенка її не було, вона фактично руйнувалася. От і Зеленський перебрав її до себе, не розібравшись, що ж відбулося. До прикладу, призначення омбудсмена з прав дитини. Нуль дорівнює нулю. Мені як спеціалісту це все очевидно», – підкреслив гість програми.

Є питання у пана Павленка і щодо команди президента Зеленського.

«У мене по багатьох людях, які приходять, є сумніви. Зокрема в їхній здатності приймати адекватні й професійні рішення щодо конкретних соціально-економічних проблем, яких на сьогоднішній день є дуже багато», – підкреслив нардеп і додав, що непрофесійність людей, які сидять у найвищих кабінетах, може призвести до трагічних наслідків для країни.

«Тому ми йдемо в парламент для того, щоб і країну захистити від можливих нерозумних дій сьогоднішньої команди, яка отримала владу», – акцентував Юрій Павленко.

Нагадаємо, голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов розповів, що не так з кадровою політикою Зеленського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 20:58 :16