Новини » Політика 1 липня, 2019, 15:12
«Слуга народу» – лідер, найзапекліша боротьба триває в західному регіоні, – Дмитрук

Провівши соціологічне дослідження, яке тривало протягом останніх двох тижнів, з’ясувалося, що найбільш щільна конкуренція зберігається у західному регіоні. Там п’ятивідсотковий бар’єр долає дуже багато політичних сил. Серед них «Опозиційна платформа «За життя», «Батьківщина» і «Голос».

Про це на брифінгу щодо результатів дослідження Центру «Соціальний моніторинг» та Український інститут соціальних досліджень ім. О.Яременка, трансляцію з якого вів телеканал ZIK, розповів директор Центру «Соціальний моніторинг» Дмитро Дмитрук.

«Враховуючи регіональні особливості, ми визначили, що лідером далі залишається партія «Слуга народу», яка продовжує утримувати першу позицію в усіх регіонах без виключення», – сказав Дмитрук.

За його словами, рейтинг президентської політсили коливається від майже 32 відсотків до 50 відсотків. Але найбільш щільна конкуренція серед інших партій зберігається у західному регіоні.

«На заході п’ятивідсотковий бар’єр долає дуже багато політичних сил. Серед них і «Опозиційна платформа «За життя»,  «Батьківщина» і «Голос» Вакарчука, який посідає зараз другу позицію у цьому регіоні з майже 20-ма відсотками підтримки. Також на Заході зберігається високий рівень підтримки «Європейської Солідарності» та «Громадської позиції» Гриценка», – зазначив він.

В центральному регіоні впевненим лідером залишається «Слуга народу». Але там активно набирають позиції і «Опозиційна платформа «За життя», «Батьківщина», «Європейська Солідарність», «Голос», певним чином «Сила і честь» Смешка. На сході подібна ситуація.

«Якщо говорити про східний, південний регіони та Донбас, то тут ми бачимо, що окрім «Слуги народу», високою підтримкою користуються «Опозиційна платформа «За життя», які і мають від майже 18 до 20 відсотків. Решта партій в принципі не виходять на другу позицію, вони між собою сперечаються за третє та четверте місця. Партія «Голос» на даний момент в цих трьох регіонах все ще не долає п’ятивідсотковий бар’єр. Так само є проблеми і в «Батьківщини», і меншою мірою в «Європейської Солідарності». Тому це досить специфічний регіон з визначеними лідерами», – додав Дмитрук.

Нагадаємо, політиків закликають до паритетного представлення жінок-кандидаток для формування нового парламенту з дотриманням 30% квоти.

До слова, позачергові парламентські вибори мають відбутися 21 липня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 05:00 :53