Новини » Політика 1 липня, 2019, 10:48
Розведення сил у Станиці Луганській: Треба враховувати всі ризики, – Романенко
ZIK
ZIK

Розведення сил у Станиці Луганській на Донбасі, звісно, несе за собою певні загрози. Однак, війна – це постійні ризики, їх потрібно намагатись враховувати. Водночас таке розведення демонструє перспективи, до яких слід просуватись.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заступник начальника Генштабу у 2006-2010 роках Ігор Романенко.

Коментуючи розведення сил у Станиці Луганській, він зазначив: критики таких процесів знайдуться завжди. Однак, ділянки були визначені ще у 2016 році. Окрім Станиці Луганської, вимоги по розведенню були виконані. Зараз різноманітні суперечки щодо процесу виникають на технічному і військово-тактичному рівнях.

«Крім того, існує велика недовіра щодо того,чи після виконання розведення сторона не потрапить в халепу від дій противника. Тому, якщо є націленість на зрушення ситуації з місця – а наразі такий підхід є – здійснюється те, що бачимо. Спочатку Україна пішла на такий крок – було відведення, яке підтвердили структури ОБСЄ. Потім це зробила й інша сторона», – розповів Романенко.

Він підкреслив: те, що відбувається, є дуже показовим. Подія – не стільки важлива з точки зору військово-тактичного рівня, як військово-політичного.

«Це важливо, бо має бути видно перспективу, за яку потрібно боротись і, крок за кроком, просувати вперед», – підкреслив екс-заступник начальника Генштабу.

Водночас він наголосив: завжди є вірогідність загроз з боку противника. До того ж, якщо ООС знову доведеться займати ці позиції, ризикуємо людськими втратами.

«Зрозуміло, що є ризики, однак треба чітко розуміти: війна – це завжди ризики. Їх потрібно намагатись враховувати, щоб не впасти в прірву авантюри», – підкреслив Ігор Романенко.

Як повідомлялось раніше, 26 червня штаб операції Об’єднаних сил повідомив про перший етап відводу українських підрозділів під наглядом місії ОБСЄ у Станиці Луганській.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 22:38 :37