Путін на черзі – лиш після Трампа: академік висловився про найважливіші зустрічі Зеленського

ZIK

Зустріч Зеленського з Путіним обов’язково відбудеться. Але після того, як буде сформований новий уряд з новим парламентом і після того, як відбудеться зустріч Зеленського з Трампом.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

На думку академіка, для того, аби Україна розпочала прямі переговори з РФ, новообраному Президенту Зеленському необхідно змінити міністра закордонних справ України пана Клімкіна й «перетрусити» МЗС.

«Адже там є дуже багато «дипломатів», які не відповідають званню дипломата, патріота і державника, які вміють захищати національні інтереси країни. Ба більше, МЗС постійно підставляє підніжки Володимиру Зеленському», – зауважив доктор юридичних наук.

Віталій Журавський наголошує: оскільки Зеленський молодий і недосвідчений Президент, МЗС повинне бути підсиленим.

«А оскільки військового способу вирішення ситуації немає, є тільки дипломатичний і політичний, я вважаю, що рано чи пізно повинна відбутися зустріч між президентам України та Росії.

Путін зустрічався з Трампом, Макроном і Меркель. Тобто лідери провідних країн Європи зустрічаються з ним, то чому українському Президенту треба зустрічатися через посередників? Це не правильно. Я думаю, що треба робити все, аби президенти двох великих держав сіли за стіл перемовин»,– додає гість програми.

Віталій Журавський прогнозує, що зустріч Зеленського й Путіна відбудеться після парламентських виборів в Україні.

«Я вважаю, що ця зустріч відбудеться, але після того, як буде сформований новий уряд з новим парламентом. Також після того, як відбудеться зустріч Зеленського з Трампом»,– заявив академік Журавський.

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський спрямував Прем'єр-міністрові Володимиру Гройсману листа щодо розгляду питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Loading...