Новини » Політика 30 червня, 2019, 23:10
ЦВК не буде проводити повторне жеребкування партій

ЦВК включила «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі до виборчого бюлетеня під №22 без проведення повторного жеребкування.

Про це повідомляє ЦВК за підсумками сьогоднішнього засідання, яке провела голова комісії Тетяна Сліпачук, передає Укрінформ.

«Комісія вважала за доцільне включити до виборчого бюлетеня для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України позиції щодо політичної партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі під №22 без проведення жеребкування», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час розгляду цього питання ЦВК керувалася положенням виборчого закону, який установлює припинювальний строк для проведення жеребкування, а саме – до затвердження форми і тексту виборчого бюлетеня (на нинішніх позачергових виборах народних депутатів України – не пізніше 26 червня 2019 року включно), та не передбачає можливості його поновлення.

При цьому ЦВК наголосила, що ухвалене рішення дасть змогу забезпечити повноцінну реалізацію партією «Рух нових сил», а також кандидатами в народні депутати, включеними до її виборчого списку, прав та можливостей щодо участі у виборчому процесі. І це не порушуватиме прав та інтересів політичних партій, кандидатів від яких зареєстровано в багатомандатному округу,, та інших суб’єктів виборчого процесу.

Як повідомляв Укрінформ, учора на виконання рішення Верховного Суду Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатів у народні депутати, включених до виборчого списку партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі, в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах 21 липня 2019 року.

 

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 18:59 :24