Новини » Політика 29 червня, 2019, 1:57
Журналіст Щербина не виключає повторних дочасних виборів до ВРУ
ZIK
ZIK

Громадянам України 21 липня потрібно дуже відповідально підійти до свого вибору – тільки так ми зможемо уникнути перманентної політичної кризи.

Про це заявив журналіст Сергій Щербина в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Найголовніше, підкреслив журналіст, щоб Україна через рік не потребувала проведення ще одних дострокових виборів до Верховної Ради.

«Згідно із соціологією, є велика вірогідність того, що через рік доведеться проводити ще одні дострокові вибори парламенту. Я вже не впевнений, що «Слуга народу» зможе сформувати монобільшість, хоча такі шанси ще зберігаються», – зауважив Щербина.

Він визнав, що зважаючи на дані соціології, країну може очікувати чергова парламентська криза.

«Дуже не хотілося б, щоб прогнози щодо кризи справдилися, але, на жаль, це досить вірогідно. Тому громадянам, які підуть на дільниці 21 липня, потрібно дуже відповідально підійти до свого вибору.

Потрібно думати дещо глибше, а не сприймали те, що лежить на поверхні. Важливо співставляти факти та більш вдумливо реалізовувати своє право на вибір влади. Я думаю, що тільки так ми зможемо уникнути перманентної політичної кризи. Тому зараз дійсно все залежить від вас, дорогі українці!» – наголосив Сергій Щербина.

Як повідомляли, Центральна виборча комісія затвердила форми та тексти виборчих бюлетенів для голосування в загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах під час позачергових парламентських виборів 21 липня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 16:10 :15