Новини » Спорт 29 червня, 2019, 13:14
Віктор Вихрист сьогодні боксуватиме у фіналі Євроігор-2019
Суперважковаговик Віктор Вихрист та тренерський штаб збірної України з боксу / fbu.org.ua

На турнірі з боксу в рамках ІІ Європейських ігор-2019, що тривають у столиці Білорусі Мінську, сьогодні, 29 червня, у рингу тамтешнього палацу спорту «Уручьє» пройдуть перші фінальні поєдинки.

За результатами важкої та безкомпромісної боротьби до вирішальних боксерських боїв континентального мультиспортивного форуму вдалося пробитися й трьом представникам національної збірної України – одеситу Миколі Буценку (вагова категорія до 56 кг), Олександру Хижняку (до 75 кг) з Полтави і випускнику Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського cуперважковаговику Віктору Вихристу. Окрім того в активі збірної України вже гарантована бронзова нагорода у ваговій категорії до 69 кг, володарем якої став киянин Євген Барабанов.

Варто зазначити, що фінальні поєдинки боксерів на змаганнях Євроігор-2019 проходитимуть за доволі незвичною програмою, яка включатиме два змагальні дні. Вирішальні двобої змагань розділено на дві програми та відбудуться вони сьогодні й завтра, 29 та 30 червня. У неділю в ринг вийдуть Микола Буценко і Олександр Хижняк. Сьогодні ж свій вирішальний бій на ІІ Європейських іграх проведе лідер збірної України у суперважкій вазі (понад 91 кг) Віктор Вихрист. У заключній сьомій парі денної програми змагань Віктор зустрінеться з представником Франції Мурадом Алієвим. Зазначимо, що фінальна програма змагань сьогоднішнього дня розпочнеться о 16:00 за київським часом.

Нагадаємо, що 27-річний чемпіон Європи-2017 Віктор Вихрист у своєму стартовому поєдинку на змаганнях Євроігор-2019 розтрощив чотириразового чемпіона Росії Івана Верясова. Переміг українець за рішенням суддів, але всі п’ять рефері у своєму вердикті були одностайні. Не менш переконливо, з аналогічною оцінкою розвитку подій у рингу зі сторони служителів Феміди, Віктор продовжив свою переможну ходу на континентальному форумі у чвертьфіналі, де розгромив серба Владана Бабіча. А за путівку у фінал Вихрист сперечався з хорватом Марко Мілуном. Втім, поєдинок вийшов не довгим. Українець, як то кажуть, не став відкладати справу у довгу шухляду і в третьому раунді здобув перемогу нокаутом. Тож тепер будемо тримати за Віктора кулаки у вирішальному бою, де на кону стоятиме «золото» ІІ Європейських ігор-2019.

Варто відзначити, що національна збірна України матиме одне з найбільших представництв у фіналах чоловічого боксерського турніру. Наша команда буде представлена у трьох вагових категоріях. Також в трьох вагах боксуватимуть й росіяни. По два боксери представлятимуть Білорусь, Вірменію, Францію та Англію; по одному учаснику у фіналах матимуть команди Грузії, Болгарії, Іспанії, Ірландії, Італії та Азербайджану. Таким чином Україна залишається в числі фаворитів у боротьбі за командну першість ІІ Європейських ігор-2019.

Нагадаємо, на перших Європейських іграх, які 2015 року пройшли в столиці Азербайджану Баку, національна збірна України з боксу здобула п’ять медалей: одну срібну (Геворг Манукян, 91 кг) та чотири бронзові (Дмитро Замотаєв (49 кг), Віктор Петров (64 кг), Ярослав Самофалов (69 кг) та Олександр Хижняк (81 кг).

2019-08-19 09:11 :08