Новини » Політика 29 червня, 2019, 0:45
Резонер Михальчишин підказав, як слід використати мажоритарників
ZIK
ZIK

Депутати 28 років використовували усіх нас – виборців, тому тепер час громадянам використати політиків у своїх цілях.

Про це заявив експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Експерт визнав, що виборча кампанія, яка сьогодні проводитьcя в Україні, більше розчаровує, ніж дає надію.

«Досі не було запропоновано нові смисли, комплексних стратегічних програм порятунку країни, не почули відповіді на головні запитання, тому я маю надію, що це будуть останні вибори за змішаною системою, а мажоритарна складова буде ліквідована наступним скликанням парламенту, який нарешті проголосує за виборчий закон із пропорційною системою та відкритими списками», – підкреслив Михальчишин.

Але оскільки на цих виборах депутати-мажоритарники ще існують, то пан Михальчишин закликає громадян максимально їх використовувати.

«Депутати 28 років використовували усіх нас, тому тепер час громадянам використати політиків у своїх цілях. Але важливо розуміти, що депутат не є чарівною паличкою, утім він має стати палицею в руках українців.

За допомогою депутата-мажоритарника громадяни мають контролювати місцеву владу, центральні органи виконавчої влади, і головне – доносити свої вимоги до високопосадовців, адже наразі система комунікації між владою та суспільством фактично зруйнована», – констатував Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, у Комітеті виборців України повідомили, що дострокові вибори проігнорували 94% партій.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 11:37 :15