Новини » Політика 29 червня, 2019, 6:02
«Голос» назвали аналогом «Народного фронту», а «Слугу народу» порівняли з БПП
ZIK
ZIK

На рівні чуток коаліція у Раді може бути створена об'єднанням «Слуги народу» й «Голосу». Головне, щоб таке об'єднання не зіграло злого жарту як із БПП, який також спочатку був поміркованим, але потім об'єднався з «Народним фронтом».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила політична оглядачка Олеся Медведєва.

Ведучий поцікавився в гості, хто з ким буде об'єднуватися в майбутньому парламенті. У відповідь пані Медведєва повідомила, що наразі будь-яка інформація є на рівні чуток. Але, на її думку, можливо, що «Слуга народу» створить коаліцію з «Голосом».

«Звісно, всі намагаються все спростовувати, але дуже ймовірно, що коаліція, на щастя чи на жаль, буде створена об'єднанням «Слуги народу» й «Голосу» Вакарчука. У них приблизно однакові люди, тільки «Слуга народу» більш поміркована партія, а «Голос» –правоцентрична», – зазначила журналістка.

Зокрема, за її словами, головне щоб таке об'єднання не зіграло злого жарту зі «Слугою народу», як із БПП, який також спочатку був поміркованою партією. Але потім, коли БПП об'єднався з «Народним фронтом», їхня риторика повністю мілітаризувалася.

«Головне, щоб цього разу таке не відбулося. Зеленський обіцяв мир, і він повинен це зробити. Якщо він об'єднується з партією «Голос», яка каже, що мир потрібен, але переговори сприймає як здачу українських інтересів, то може повторитись попередній сценарій. Тому не зрозуміло, що буде дальше», – прокоментувала Медведєва.

Як повідомлялось раніше, за даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології за період з 26 травня по 7 червня, до парламенту наразі мають шанс потрапити п’ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Читайте більше новин на тему: коаліція

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 04:35 :17