Новини » Політика 28 червня, 2019, 9:51
Звільнення полонених: Політтехнолог не розуміє ролі Медведчука у цьому процесі
ZIK
ZIK

Ситуація щодо звільнення заручників спричинила незрозумілу реакцію у суспільстві. З одного боку, позитивно, що полонених повертають додому, з іншого – незрозуміло, на яких правах діяв Віктор Медведчук.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Андрій Гливка.

«Ситуація довкола звільнення заручників – доволі незрозуміла. Вона викликала неоднозначну реакцію в суспільстві. Під Офісом Президента України відбувається акція націоналістичних сил. Вони запитують, чому саме у такому форматі відбувається односторонній обмін заручниками», – каже політтехнолог.

Андрій Гливка зазначає: з одного боку – позитивно, що заручників звільнять, з іншого – незрозуміло, чому саме зараз їх відпускають, чому формат односторонній.

«З’явилася інформація від блогера Дениса Казанцева про те, що 11 звільнених заручників перебувають в українському розшуку за дезертирство. З одного боку, в принципі, позитивно, що в нас відбуваються якісь зрушення. Тривалий час не було обміну полоненими. Однак, з іншої сторони є багато запитань», – говорить політтехнолог.

Андрій Гливка пояснює: людям цікаво знати, у якому статусі перебуває Віктор Медведчук.

«В країні, на жаль, дуже багато незлагодженості. Суспільству цікаво, в якому статусі є Медведчук, що йому дозволяє домовлятися за звільнення в’язнів. Він, нібито, заявив про те, що більше не буде займатися переговорами», – зазначає політтехнолог.

Повернення полонених – це однозначно позитив, але, можливо, треба шукати більше точок дотику і пояснювати людям цю місію, наголошує Андрій Гливка.

«Можливо, місію щодо повернення треба було анонсувати, поставити до відома керівництво держави», – коментує політтехнолог.

Нагадаємо, у Російській Федерації та окремих районах Донецької та Луганської областей перебуває 120 полонених українців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 23:47 :14