Новини » Економіка 28 червня, 2019, 12:17
В Україну відновлять поставки скрапленого газу з Росії

Міністерство економічного розвитку РФ у повному обсязі задовольнило заявки компаній «Роснефть» і «Лукойл» на поставку скрапленого газу в Україну протягом липня.

Про це з посиланням на заяви трейдерів, які мають контракти з трейдерами цих виробників, повідомив enkorr, передає Економічна правда.

«У випадку з «Роснефтью» її квота на липень повністю відповідає тому, що передбачено в дозволі ФСТЕК», – повідомив співрозмовник.

Нагадаємо, що за наявною інформацією, квота становить 43 тис. тонн.

Очікується, що компанія «Укренерджі», яка є постачальником ресурсу «Лукойлу», чекає на липень поставку 15 тис. тонн.

Крім того, російські держоргани в повному обсязі задовольнили заявки казахських виробників на транзитні поставки ЗВГ в Україні.

«Обсяг транзиту очікується на рівні 30-35 тисяч тонн», – повідомило знайоме з ситуацією джерело. За його словами, йдеться про обсяг «Тенгизшевройл».

На думку учасників ринку, конфігурація затверджених на липень поставок повністю забезпечить потреби України в імпортному ЗВГ.

Водночас є побоювання, що через ремонтні роботи на Локосовском ГПЗ «Лукойлу», може скоротитися постачання ЗВГ компанією в Україну.

Нагадаємо, що цей ГПЗ є основним постачальником широкої фракції легких вуглеводнів для Пермського НПЗ компанії, з якого здійснюються відвантаження на адресу «Укренерджі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 05:10 :59