Новини » Політика 28 червня, 2019, 0:10
Роль Зеленського в призначенні прем’єра: політтехнолог вказав на можливості Президента
ZIK
ZIK

Депутати партії «Слуга народу» взагалі не будуть самостійними у прийнятті рішень, а орієнтуватимуться виключно на позицію Президента.

Це зауважив політтехнолог Дмитро Раїмов у ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK.

Політтехнолог впевнений, що після обрання прем’єр-міністра, новий голова уряду не матиме такого широкого впливу та повноважень, як зараз можуть прогнозувати.

«Ті депутати, які пройдуть до парламенту від партії «Слуга народу», будуть вірні не партії, і не Дмитру Разумкову як лідеру, а безпосередньо Президенту. А тому, хто б не став прем’єр-міністром, його призначення буде узгоджуватися із Президентом», – вважає Дмитро Раїмов.

Саме тому, на думку експерта, депутати партії «Слуга народу» взагалі не будуть самостійними у прийнятті рішень, а орієнтуватимуться виключно на позицію Президента.

«За таких умов ми можемо отримати реалії, схожі з часами Януковича, яким би страшним не було це порівняння. Нагадаю, що тоді «Партія регіонів» орієнтувалася не на лідера партії або більшості, не на голову уряду, а особисто на Президента.

Своєю чергою Кабінет Міністрів «ніжно перекочує» в Офіс Президента, адже депутати постійно будуть запитувати найголовніше: «Чи знає про це рішення Зеленський? Чи погодив він це рішення? Це позиція Зеленського чи когось іншого з уряду?» Саме тому особистість прем’єр-міністра буде досить другорядною», – пояснив Дмитро Раїмов.

Нагадаємо, чинний прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував Верховній Раді внести поправки до Конституції, згідно з якими буде скорочено кількість народних депутатів, а після цього провести ще одні дострокові вибори в парламент.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 02:49 :36