Новини » Політика 28 червня, 2019, 12:25
Про ймовірне звільнення дізналися чотири дні тому, – звільнений полонений Міхеєв
ZIK
ZIK

Сьогодні рейсом із Ростова-на-Дону до Мінська привезли чотирьох українських полонених, яких утримували на території, так званих, «ЛНР/ДНР». Йдеться про Дмитра Великого, Якова Веремейчика, Едуарда Міхеєва та Максима Горяінова. Далі приватним рейсом всі полетять до Києва. Про своє звільнення говорили мало, але дякували, що їх таки змогли витягти.

Про це йшлося на брифінгу звільнених українських полонених в Мінську, який транслювався в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK.

«Емоції переповнюють і ми не хочемо наразі щось коментувати, бо треба враховувати звідки ми приїхали. Бо, якщо ми зараз щось почнемо говорити, це буде негарно», – сказав Міхеєв.

Але наголосив, що всі звільнені дуже вдячні усім, хто долучилися до їхнього повернення додому.

«Якщо говорити за всіх, кого звільнили, ми дуже вдячні всім, хто займався питанням нашого звільнення, а також тим, хто і надалі займається аналогічними проблемами наших побратимів», – наголосив він.

Також він зазначив, що про повернення усі дізналися лише декілька днів тому. Усі були втішені, але дуже чекали на цей день, бо не знали, чи до кінця все вдасться.

«Про те, що ми зможемо повернутись додому дізнались лише чотири дні тому. Емоції тоді переповнювали, але можу сказати, що це вже не перша спроба мого звільнення. Очевидно, що попередні спроби були невдалі. Цього ж разу, Слава Богу, все вдалось. Дякуємо всіх, хто нас підтримував. У Києві в аеропорту на мене чекатимуть дві дочки», – додав він.

До слова, делегацію зі звільнення українців очолив Віктор Медведчук, який запевнив, що вже сьогодні звільнені полонені зможуть зустрітися зі своїми сім’ями.

Нагадаємо, вчора з’явилася інформація про те, що ватажки так званих «ДНР» та «ЛНР» Денис Пушилін та Леонід Пасічник дали згоду на звільнення чотирьох утримуваних осіб. За словами Пасічника, чотирьох людей мають передати у п’ятницю в Мінську Віктору Медведчуку.

До слова, йдеться про звільнення Дмитра Великого, Якова Веремейчика, Едуарда Міхеєва та Максима Горяінова.

Натомість, народний депутат України VII-VIII скликань Єгор Фірсов вважає, що Росія навмисно затягувала процес обміну заручниками, щоб спекулювати цим питанням саме під вибори, мовляв, дивіться, який Медведчук молодець, – звільняє заручників.

Подібну думку озвучив і політтехнолог Андрій Гливка, який наголосив, що ситуація щодо звільнення заручників спричинила незрозумілу реакцію у суспільстві. З одного боку, позитивно, що полонених повертають додому, з іншого – незрозуміло, на яких правах діяв Віктор Медведчук.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 11:02 :13