Новини » Світ 28 червня, 2019, 22:55
Прем’єрка Молдови виступила проти федералізації країни

Прем’єр-міністр Молдови Майя Санду вважає, що врегулювання Придністровського конфлікту шляхом федералізації країни неможливо, адже федералізація посилить вплив Росії в регіоні.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Безумовно, федералізація не є вирішенням Придністровської проблеми. Федералізація стала б засобом збільшення зовнішнього впливу, точніше, впливу Росії», – зазначила Санду.

Врегулювання Придністровського конфлікту, за її словами, може статися в особливому контексті, коли для цього з’явиться відповідна геополітична можливість. Прем’єрка заявила у зв’язку з цим, що велике значення має і взаєморозуміння між великими світовими державами щодо того, що відбувається в регіоні.

Молдавська прем’єрка додала також, що найближчим часом вона виступить із конкретними ініціативами щодо скорочення контрабанди в Придністровському регіоні, усунення корупційних схем, які підживлюють Тираспольський режим.

Очільниця молдавського уряду звернула особливу увагу і на те, що вона завжди виступала проти федералізації і за виведення російських військ і боєприпасів з лівобережжя Дністра.

Це питання Санду обговорювала і під час зустрічі в Кишиневі зі спеціальним представником Росії з торговельно-економічного співробітництва з Молдовою, віцепрем’єром Дмитром Козаком.

 

Читайте більше новин на тему: Молдова

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 15:50 :55