Новини » Політика 28 червня, 2019, 3:43
Навіщо Богдану Шефір: експерт пояснив постійні інформвкиди щодо адміністрації Зеленського
ZIK
ZIK

Перенесенням Адміністрації президента чи заявами про зміну її керівника команда Зеленського намагається хоча б в інформаційному плані зм’якшити удари в свою сторону. Наразі ж можемо лише здогадуватись про внутрішні «підкилимні процеси».

Таку думку в ефірі проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий.

Коментуючи заяву Андрія Богдана про можливе призначення головою Офісу президента Сергія Шефіра, він наголосив: команда нового президента намагається зменшити удари у свій бік хоча б інформаційному плані.

«Адже пояснити логічність перенесення АП у ситуації, коли потрібно займатись полоненими, тарифами, економікою, закінченням війни і безліччю інших питань, можна виключно намаганням зменшити токсичність Богдана на посаді голови Адміністрації», – наголосив Лісничий.

Він підкреслив: суспільство не цікавить, хто керує Офісом президента. Головне, щоб ця людина не була токсичною, або не підпадала під дію законних обмежень.

«Напевне, для цього й робляться такі заяви зі сторони, принаймні, Богдана», – припустив експерт.

Однак Лісничий переконаний: у майбутньому сфери впливу в оточенні президента будуть викристалізовуватися.

«Буде – хто від кого: умовні групи впливу, «близькі до тіла» керівника держави та до  «великого друга» керівника держави чи його колишнього бізнес-партнера. За найближчі кілька місяців усе стане ясно і для суспільства, і для мас-медіа. Наразі можемо лише здогадуватись про внутрішні підкилимні процеси», – вважає Лісничий.

Водночас коментуючи можливий негативний вплив на репутацію Сергія Шефіра заяв щодо зменшення квот на українську мову в ефірах від його брата Бориса, Лісничий зауважив: зараз словами може кидатись хто завгодно, навіть прес-секретар президента. Однак, потім всі ці тези коригуються.

«Тут варто увімкнути «1+1» і подивитись, із якою гордістю там розповідають, що «Свати», яких не показували два роки, уже з вами. Можемо зрозуміти, що це не просто перемога медійного бізнесу однієї конкретної людини, а й напівполітичний мем, який намагаються використати в політиці» – зауважив Лісничий.

Окрім того він наголосив: наразі, до виборів, у команди Зеленського мета – влаштувати всіх, подаючи якнайменше інформації про конкретні вектори та напрямки політики держави. Це створить своєрідний феномен зручності для всіх.

«Та після виборів уже побачимо, чим це закінчиться», – підкреслив Юрій Лісничий.

Як повідомлялось, 21 травня Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Шефіра першим помічником глави держави

Нещодавно керівник Офісу президента Андрій Богдан розповів, що регулярно пропонував Шефіру помінятись посадами і той погодився.

Однак згодом сам Шефір спростував цю інформацію.  

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 20:58 :55