Новини » Економіка 28 червня, 2019, 21:10
Люди «з’їли» ці тарифи – давайте їм ще «засунемо», – Олексій Кучеренко
ZIK
ZIK

Встановлення тарифів перетворилося на перевірку порогу чутливості українського суспільства. Якби на вулицю вийшло хоча б 50-100 тисяч протестувальників – це б змінилося.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив колишній міністр із питань ЖКГ (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

Пан Кучеренко переконаний, що в державі не існує ніякої тарифної політики, й економічна логіка тарифоутворення давно втрачена.

«Люди «з’їли» ці тарифи – давайте ще їм «засунемо». І це «з’їли», і далі «засунемо». І якби люди вийшли на вулицю хоча б у кількості 50-100 тисяч, як це відбувається в інших країнах, це б змінилося. Наприклад, коли в Польщі щось не так – виходить 200 тисяч людей, у Вірменії, коли почали бавитися з тарифами, майже мільйон вийшов. А українці чомусь думають, що все само собою вирішиться», – зазначив ексміністр.

За його словами, з таким безвідповідальним управлінням у сфері житлово-комунальних послуг накопичилися величезні борги. Але за таких умов, на його думку, не можна списувати борги, що обіцяють деякі політики.

«Якщо списати борги, ті, хто платили, залишаться в дурнях, і вони перестануть платити. Це не можна робити категорично. Борги можна реструктуризувати, виясняти, що в них зайве, не нараховувати пеню чи штрафи, але списати частині населення борги – це визнати іншу частину ідіотами і після цього можна взагалі забувати про реформу», – наголосив політик.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України встановив граничний тариф на гарячу воду для населення. Зокрема це 83.66 грн за 1м³ – за наявності рушникосушильників і підключення їх до систем постачання гарячої води і 75.74 грн за 1м³ – за відсутності рушникосушильників.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 21:46 :59