Новини » Львів 28 червня, 2019, 20:30
Львів’янин Володя Андрієцький потребує нашої допомоги у боротьбі з важкою недугою
Володя Андрієцький
Володя Андрієцький

Активний, веселий студент-другокурсник НУ «Львівська Політехніка», майбутній правник, Володя Андрієцький зненацька відчув біль у правому передпліччі. Не відразу й звернув увагу. Проте з кожним днем рука боліла все більше, тож таки звернувся до лікаря.

«Спочатку думали, можливо, вдарився чи потягнув руку, навіть на рентген не скерували, – розповідає мама Володі пані Олеся. – Призначили знеболювальні препарати. Якщо не допомагали одні, призначали інші. Так на таблетках минуло майже два тижні, а рука турбувала все сильніше. Аж поки ми не звернулися до іншого фахівця, який призначив рентген, тоді – додаткові обстеження, аналізи». За результатами обстежень у Володі констатували остеосаркому, – рак кістки. Хвороба небезпечна стрімким розвитком, тож буквально кожна хвилина – на вагу золота. Це той випадок, коли втрачений час, буквально, працює проти пацієнта.

Найкращі результати лікування остеосаркоми – у німецьких онкологів. Тож родичі Володі зробили все можливе, щоб хлопця якнайшвидше відправити на лікування у Німеччину. «Лікування раку кістки – тривале і дуже дороге, – каже пані Олеся, – сума складає сотні тисяч євро. Наразі німецька клініка повідомила нам попередній платіж – 85 тис. євро. Однак остаточна сума буде виставлена вже після огляду їхніми фахівцями».

До порятунку Володі активно долучилися його друзі-студенти, знайомі родини, однак коштів бракує. Тож рідні хлопця звертаються до усіх небайдужих з проханням про допомогу.

Людей доброї волі, які бажають долучитися коштами до порятунку Володі Андрієцького, просимо зголошуватися за тел.: 0679846168, Юлія (близька подруга родини).

4119970061117911 Райффайзенбанк

5168757363118458 Приватбанк

Андрієцька Олеся Василівна (мама Володі).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 08:21 :23