Новини » Політика 27 червня, 2019, 8:04
Знак Зеленського Донбасу: директор «Інтерфакс-Україна» вказав на події біля Станиці Луганської
ZIK
ZIK

Розведення військових сил поблизу Станиці Луганської повяз'ане з бажанням команди Зеленського знайти вихід у питанні Донбасу.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив генеральний директор інформагенції «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

Ведуча програми зауважила, що в Станиці Луганській почалося розведення військових сил, про що є дуже неоднозначні оцінки. Також вона поцікавилася, чи в цьому питанні є якийсь зв'язок із вчорашнім рішенням ПАРЄ. Пан Мартиненко відповів, що це розведення готувалося два роки, і воно пов'язане не з рішенням ПАРЄ, а зі зміною Президента.

«Я не можу назвати чітких причинно-наслідкових зв'язків, наприклад, що Порошенко не хотів, а цей захотів. Я не думаю, що все так грубо й прямо. Але, безумовно, було бажання команди Зеленського знайти вихід», – зазначив генеральний директор «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, за його словами, це не можна окреслювати словами «катастрофа», «здача» чи «зрада». На його думку, для нової команди це неприпустимо.

«Цей однозначний перший крок, який, в принципі, можна було зробити дуже давно. Дехто каже, що ми втрачаємо якісь хороші позиції, а противники, навпаки, отримують їх. Я не військовий і не можу це коментувати, але як символ це дуже важливо», – переконаний Мартиненко.

Нагадаємо, що українські підрозділи завершили перший етап відведення сил у Станиці Луганській, передбаченого Мінськими угодами.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 11:00 :11