Новини » Політика 27 червня, 2019, 11:45
Зеленський змінив склад конкурсної комісії з відбору директора ДБР
Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua
Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський змінив склад конкурсної комісії з відбору директора Державного бюро розслідувань.

Відповідний указ №457 від 26 червня опубліковано на сайті глави держави.

«Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» постановляю», – йдеться у документі.

Відтак, постановляється:

Визначити для включення до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань таких осіб:

  • Кваша Оксана Олександрівна – провідний науковий співробітник відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України (за згодою);
  • Костенко Олександр Миколайович – завідувач відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України (за згодою);
  • Кощинець Віктор Васильович – начальник відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури України (за згодою).

Також в указі йдеться про увільнення від виконання обов’язків членів комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань Р.Майданика, В.Самохвалова, Т.Сліпачук.

«У зв’язку з цим визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 27 лютого 2016 року № 69 «Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань», – вказано в документі.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 10:55 :01