Новини » Політика

Зеленський у вакуумі: політтехнолог бачить, як главу держави «закривають»

ZIK

Якщо за 100 днів роботи Президента Володимира Зеленського не з’являться основні реферні точки, а рішення і далі будуть ухвалюватися незрозуміло, це свідчитиме, що змінилася лише «вітрина».

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раїмов.

Експерт, коментуючи діяльність Президента Зеленського, зауважив, що українське суспільство хотіло би більших результатів, і для цього є підстави, адже після оголошення результатів другого туру президентських виборів і дня інавгурації минув місяць. За цей час, вважає він, слід було добре підготуватися, зокрема підготувати майбутні укази, а ще – дати на обговорення не лише список мажоритарників «Слуги народу», а й кандидатів на посади голів ОДА.

«Тому суспільство правильно запитує – а далі так само буде? Наступне питання – слід розуміти, куди прийшли і хто прийшов. Ми говоримо про те, що потрібен практичний досвід, спадкоємність, але ми отримали іншу історію – людей, які не мають, у більшості, політичного досвіду. Вони прийшли на нове місце, не знаючи нічого. Для держави це погано. Держава – це машина, яка повинна управлятися постійно і бути прогнозованою, але наш народ вирішив, що буде по-іншому… Я для себе поставив позицію – 100 днів. Не даю ні півроку, ні більше. Якщо за 100 днів не з’являться основні реферні точки, люди, а ми будемо далі незрозуміло ухвалювати рішення – приховано чи неприховано – для мене зрозуміло, що змінилася «вітрина», – заявив Дмитро Раїмов.

Він також зауважив, що Президента нині закривають в інформаційному вакуумі, до нього сьогодні потрапити практично неможливо, оскільки він оточений радниками. А нині з тими, хто хоче допомогти у розвитку держави, зустрічається не очільник держави, а «третій радник п’ятого помічника».

Зі слів політтехнолога, таке закривання керівника держави в інформаційному вакуумі «закінчується дуже і дуже погано. За інформаційною політикою ми бачимо – ми програємо».

Як повідомляли, 26 червня в Офісі Президента України під час робочої наради обговорили економічні проблеми Донбасу.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...