Новини » Політика 27 червня, 2019, 3:40
Виборець стає допитливішим: Іллєнко назвав політичні тенденції серед українців
ZIK
ZIK

Український виборець дедалі частіше цікавиться конкретними іменами у списках, а не голосує виключно за партію чи лідера.

Це зауважив народний депутат України Андрій Іллєнко в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK.

Коментуючи оприлюднені дані ЦВК про рівень освіти зареєстрованих кандидатів у народні депутати, Андрій Іллєнко зауважив, що законодавство України жодним чином не обмежує кандидатів рівнем освіти.

«Звісно, бажано, щоб вища освіта у народних депутатів все ж була, адже парламенту потрібні освічені люди. Інша справа, що часто наявність диплому не гарантує якісні знання. Тому потрібно зважати не на сам факт наявності освіти, а дивитися глибше – вивчати біографію цієї людини, її минуле, і не обов’язково політичне», – вважає Андрій Іллєнко.

Депутат запевнив, що підтримує запит суспільства на молоді обличчя в парламенті, оскільки і сам колись був наймолодшим депутатом у партії.

«Я сам був наймолодшим народним депутатом у 25 років, до того ж, вибраний по округу, а не зайшов у списку «на халяві». Але біографію кожного кандидата потрібно ретельно вивчати – чого він досяг, яке його оточення і таке інше», – підкреслив Іллєнко.

Окрім цього, депутат відзначив зростання політичної культури українського виборця, який тепер дедалі частіше цікавиться конкретними іменами у списках, а не голосує виключно за партію чи лідера.

«Сьогодні український виборець стає допитливішим, більше цікавиться партіями і кандидатами. Тому ті політики, які зроблять ставку виключно на партійний бренд і лідера, однозначно програють. Відтак, рівень політичної культури все ж зростає – поряд із запитом на оновлення, йде запит на добропорядність, послідовність і чесність політиків», – впевнений Андрій Іллєнко.

Як повідомляли, Центральна виборча комісія зареєструвала майже шість тисяч кандидатів у народні депутати на позачергових парламентських виборах.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 01:51 :52