Новини » Політика 27 червня, 2019, 4:55
Власенко упіймав Гройсмана на використанні уряду для піару власної політсили
ZIK
ZIK

Мінімальне підвищення пенсій – лише передвиборчий політичний крок, який точно не вкладається в ту стратегію, яку мав би закласти уряд на роки своєї роботи.

Це зауважив народний депутат України Сергій Власенко в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK.

Народний депутат прокоментував останні заяви прем’єр-міністра щодо чергового підвищення пенсії.

«Із політичного погляду, такі дії прем’єр-міністра – це спроба сподобатися певній категорії громадян напередодні виборів. Адже сам прем’єр кандидує, до того ж, на чолі партійного списку», – зазначив Сергій Власенко.

Натомість депутат зауважив, що такі кроки уряду є неспівмірними з тими головними завданнями, які мали б бути пріоритетними в соціальній сфері.

«Та політика, яку проводить уряд в соціальних питаннях, є, в принципі, неправильною. Про яку пенсію в 2 000 гривень можна говорити, якщо сьогодні мінімальні витрати коливаються в межах 4 000 гривень? До того ж, не була переглянута тарифна політика, і сьогодні вона абсолютно не відповідає таким стандартам», – констатував Власенко.

Депутат наголосив, що є категоричним противником, коли під вибори роздаються «подачки», зауваживши, що таке ж було і під час останньої президентської кампанії. Окрім цього Сергій Власенко відреагував на репліку ведучого про так звану «тисячу» від Юлії Тимошенко: «Тисяча від Юлі Володимирівни була роздана після виборів, а не перед, у чому є принципова різниця».

Як повідомляли, в Україні планується чергове підвищення прожиткового мінімуму, у зв’язку з чим будуть збільшені й інші соціальні виплати, зокрема і пенсії. Відповідно до нового Закону про державний бюджет, доходи українців підвищаться вже з 1 липня.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 05:24 :00