Новини » Політика 27 червня, 2019, 2:25
У «Слузі народу» вимагають реакції правоохоронців на «двійників»
ZIK
ZIK

«Слуга народу» виявила у списках кандидатів на виборах до Верховної Ради 100 двійників, які прив'язали себе до партії та звернулася в правоохоронні органи.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявила експерт з міжнародних питань Ірина Верещук.

За її словами, такі дії перешкоджають волевиявленню і незаконно впливають на вибір людей.

«Партія звернулася до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення, бо вже виявили 100 кандидатів-двійників, які прив'язали себе до «Слуги народу».

Вони використали назву організації чи підприємства з назвою «Слуга народу» у своїх документах, які були подані о ЦВК. Тепер нехай оцінку таким людям і вчинкам дають юристи в судах та правоохоронні органи. Ми будемо чекати на результати», – відзначила пані Верещук.

Водночас народний депутат України Сергій Власенко зауважив, що у діях таких кандидатів немає складу злочину, бо українським законодавством не заборонено використовувати назву організацій чи ТзОВ при подачі в ЦВК.

«Я погоджуюся, що це спосіб введення людей в оману. Під час президентських виборів всі пам'ятають історію з Юрієм Тимошенком, який зненацька вирішив, що він кандидат у президенти. Українська політична традиція до таких речей ставиться толерантно і це неправильно. Маю 20 років представництва в судах і шансів у вас - нуль. На жаль, законом неможливо заборонити реєструвати підприємство зі словосполученням "Слуга народу", чи якесь інше – це питання традиції», – констатував пан Власенко.

Як повідомлялось раніше, за даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології за період з 26 травня по 7 червня, до парламенту наразі мають шанс потрапити п’ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 07:26 :58