Новини » Політика 27 червня, 2019, 10:45
У Дружківській міськраді депутати покинули «Опоблок» і перейшли до «Опозиційної платформи – За життя»

Депутати Дружківської міськради на Донеччині вийшли із фракції «Опозиційного блоку» і створили депутатську групу «Опозиційна платформа – За життя».

«Представники новоствореного об'єднання вважають «Опозиційний блок» зрадниками і виступають проти висунення від цієї політсили Бориса Колесникова кандидатом у народні депутати по 49 округу, до якого входить Дружківка», - йдеться на сайті партії.

Свою підтримку більшість Дружківської міськради висловила меру міста, кандидату у народні депутати від «Опозиційна платформа – За життя» Валерію Гнатенку.

«Сьогодні 21 з 28 зареєстрованих на сесії міськради депутатів, що входили раніше до складу фракцій партій «Опозиційний блок», «Наш край» і БПП «Солідарність» вийшли зі своїх фракцій та оголосили про створення єдиної депутатської групи «Опозиційна платформа – За життя», – повідомила секретар міськради Дружківки Ірина Бучук.

Таким чином, Опозиційна платформа – За життя сформувала у Дружківській міськраді депутатську більшість – у неї входять 21 з 36 депутатів міської ради.

Нагадаємо, навесні 2014  року Дружківка постраждала від зазіхань з боку терористичної організації «ДНР». Так, 12 квітня повідомлялося про захоплення сепаратистами будівлі районної адміністрації.  6 липня 2014 року місто було звільнене від проросійських терористів силами Національної гвардії України та регулярними військами. З пізньої осені 2014 року в місті дислокується 81-а десантно-штурмова бригада.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 10:30 :15