Новини » Події 27 червня, 2019, 1:40
Терорист Стрєлков визнав, що російські окупанти Донбасу безсилі

Лінія оборони бойовиків на передовій Донбасу така слабка, що російські окупанти не можуть чинити опір. Щоб просунутись вперед і, до прикладу, ввійти в межі окупованого «ДНР» Донецька і там закріпитись, українським військовим вистачить трьох годин.

Це визнав у своєму дописі в мережі колишній так званий «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков, за безпосередньої участі якого РФ розв’язала війну на Донбасі.

Стрєлков визнав, що 1-й і 2-й «корпуси» – так бойовики називають «армії «ДНР» і «ЛНР» – фактично не здатні до військової дії: бойовий дух російських окупантів Донбасу зараз вкрай низький, а бойова спроможність мінімальна, бо бойовикам катастрофічно бракує людей на передовій – воювати і помирати за «рускій мір» на Донбасі уже ніхто не хоче.

«Стан частин і з’єднань «корпусів» в плані чисельності особового складу та його бойової підготовки не дозволяє сподіватися на самостійне відбиття скільки-небудь великих атак навіть на обмежених ділянках. На позиціях – «живих» людей (а не «облікових мертвих душ») – «як кіт наплакав», а в резерві – приблизно стільки ж», – написав Стрєлков про ситуацію в так званій «армії ДНР».

Така небоєздатна оборона бойовиків, як показало не одне локальне просування вперед українських військових на Донбасі, робить дуже успішною тактику «повзучих наступів» ЗСУ, підкреслив Стрєлков, тому українські військові, які вже підійшли до окупованого Донецька на відстань 100-200 метрів, можуть успішно ввійти і в межі міста.

«За першу годину вони ліквідують передові позиції, за 2-3 наступні – займуть необхідну їм ділянку території і почнуть в пожежному порядку на ній закріплюватися – НЕ залазячи глибоко. У штабах «корпусів» буде паніка», – впевнений Стрєлков у безсиллі бойовиків протистояти бійцям ЗСУ.

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 00:25 :47