live

Саакашвілі заговорив про «реальні терміни ув’язнення» для певних політиків

ZIK

Почати варто з повного оновлення системи державного управління, а передусім із притягнення до відповідальності усіх винних у провальній політиці та засудження їх до реальних термінів ув’язнення!

Це зауважив лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK.

На думку політика, соціологія, яку зараз ретранслюють ЗМІ, не відображає реальних настроїв і вподобань населення, оскільки часто є замовленням від тої чи іншої партії.

«Я абсолютно переконаний, що партія Порошенка не потрапить до Верховної Ради, оскільки суспільство розуміє, що ця влада вкрала в них 5 років життя. На мою думку, війни та маніпуляції з рейтингами ні їм, ні іншим партіям вже не допоможуть», – впевнений Саакашвілі.

Окрім цього, зауважує кандидат, головні лозунги деяких політичних сил, зокрема про незворотний курс на ЄС і НАТО, хоч і є очевидними, втім не на часі, зважаючи на політичну ситуацію в країні.

«Впевнений, що коли в Україні проводитиметься нормальна державна політика, то НАТО і ЄС самі прийдуть з пропозиціями до нас. Але поки цього немає, то немає і сенсу це обговорювати», – вважає лідер партії.

Відтак, Саакашвілі прогнозує початок хвилі протесту проти старих традиційних партій, оскільки люди хочуть якісного оновлення.

«На жаль, після Майдану та умовного оновлення парламенту в 2014 році не відбулося жодних якісних змін, оскільки залишився вплив олігархів на політку. Тому головне – не нові обличчя, а перевірені люди. Почати варто з повного оновлення системи державного управління, а передусім із притягнення до відповідальності усіх винних у провальній політиці та засудження їх до реальних термінів ув’язнення!» – наголосив Міхеїл Саакашвілі.

Нагадаємо, шостий апеляційний адміністративний суд Києва підтримав оскарження командою політичної партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі рішення Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації списку політсили на виборах.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Loading...