Новини » Економіка 27 червня, 2019, 3:10
Приватбанк виграв суд у комбінату Коломойського

ПриватБанк здобув чергову перемогу у Великій Палаті Верховного Суду у спорі з майновим поручителем за кредитом рефінансування – Марганецьким гірничо-збагачувальним комбінатом.

Про це йдеться у повідомленні банку, пише Економічна правда.

«26 червня ПриватБанк здобув вже чергову перемогу у Великій Палаті Верховного Суду у спорі зі своїм майновим поручителем за кредитом рефінансування – Марганецьким ГЗК. Держбанку вдалося вкотре переконати суддів найвищої судової інстанції в обґрунтованості своєї правової позиції і не допустити примушення до погашення боргу за одним з кредитних договорів, укладених з НБУ до націоналізації банку», – йдеться в повідомленні.

У банку зазначають, що це одне з 4 рішень Великої Палати Верховного Суду, яке забезпечує банку перемогу в даній категорії справ, що розглядаються в судах нижчих інстанцій. Судовий процес, в якому майновий поручитель Марганецький ГЗК намагався вивільнити свою іпотеку, зобов’язавши ПриватБанк погасити борг по рефінансуванню, тривав з 2017 року.

Нагадаємо, 14 травня та 11 червня Приватбанк виграв у Великій Палаті Верховного Судуспори у справах за позовами ПАТ «Покровський ГЗК», компанії Тровелко Холдінгз Лімітед та ПрАТ «Ерлан» до НБУ і Приватбанку про зобов’язання банку з погашення заборгованості по кредиту рефінансування перед НБУ.

Усі ці компанії пов’язані з колишніми власниками Приватбанку.

 

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 21:17 :42