live

Партія «Голос» відкликала ще одного кандидата в депутати через невідповідність критеріям політсили

Політична партія «Голос» відкликає кандидата у народні депутати в одномандатному окрузі №121 Львівської області Дмитра Огньова.

Про це повідомляє пресслужба «Голосу».

«Результати внутрішнього розслідування та дії Дмитра Огньова дали підстави стверджувати, що кандидат схильний ставити особистий інтерес вище результату командної роботи. Це прямо суперечить одному з дев’яти критеріїв, які партія висуває до своїх кандидатів», – йдеться у повідомленні.

При цьому пресслужба політсили нагадала, що всі кандидати до парламенту від партії «Голос» у мажоритарних округах повинні, зокрема, мати незаплямовану репутацію, відповідати всім вимогам антикорупційного законодавства та закону «Про очищення влади», ставити суспільні інтереси вище особистих, а також мали не перебувати й не співпрацювати з режимом Януковича, Комуністичною партією України та проросійськими силами, не мати громадянства та економічних інтересів у країні-агресорі, не співпрацювати зі спецслужбами тоталітарних режимів чи сепаратистами, не протидіяли Революції Гідності, прямо визнавали факт російської агресії та непорушність територіальної цілісності України.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...