live

Кличко: Збільшення заторів на дорогах столиці пов’язане з активними ремонтними роботами на дорогах

Фото: КМДА

У столиці з огляду на літній період, коли менше транспортне навантаження, триває активна фаза ремонтних робіт на мостах та дорогах.Із цієї причини в місті збільшилися затори.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі радіо «Київ-98fm», повідомляє офіційний сайт міського голови Києва.

«Літо – максимально ефективний час для ремонту мостів та доріг в Києві, коли менше транспортне навантаження і багато людей у відпустках. Тому активна фаза ремонтів припадає на літній період. З цим і пов’язані нинішні затори в столиці. Усі сили кинуті, аби максимально швидко відремонтувати найпроблемніші мости, щоб восени вони функціонували в звичному режимі», – повідомив Віталій Кличко.

Мер нагадав, що більшість мостів у Києві побудували понад 40-50 років тому, і за цей час їх не реконструювали. Тож 75 мостів перебувають в аварійному стані, три з них – у дуже поганому. За останніх чотири роки в столиці було відремонтовано 26 штучних споруд (мостів та шляхопроводів).

З його слів, нині тривають ремонтні роботи, зокрема, на Південному мосту, Русанівському мосту, будують новий Шулявський шляхопровід.»Я хочу вибачитися перед людьми, які щоранку та ввечері стоять в заторах на Південному мосту, мосту Метро. Там наразі тривають ремонтні роботи»,– пояснив мер столиці.

Щодо Подільсько-Воскресенського мосту, то візуально кияни побачать зміни у його зовнішньому вигляді вже до кінця літа – там розпочали знімати іржаві тимчасові підпірки. «Якщо у нас не буде жодних форс-мажорних обставин, до кінця наступного року ми плануємо запустити автосполучення між лівим та правим берегом через Подільсько-Воскресенський міст. Наступним етапом буде будівництво метро на Троєщину», – наголосив Віталій Кличко.

Рух новим Шулявським шляхопроводомпланують запустити до кінця цього року.

«Шулявський міст коштуватиме бюджету майже 1 млрдгрн, реконструкція мосту Патона – приблизно 4-5 млрд грн, добудова Подільсько-Воскресенського мосту – близько 6-7 млрд грн. Це великі кошти! Ми збільшили бюджет нашого міста з 18 млрд гривень в 2014 році до 60 млрд грн цього року. Але, я вам скажу, і 60 млрд доларів буде не достатньо, щоб оновити інфраструктуру столиці. Адже багато років у неї не вкладали коштів», – резюмував Віталій Кличко.

Нагадаємо, кількох керівників департаментів КМДА та комунальних підприємств, в роботі яких за результатами перевірок виявили значні порушення, мер Києва Віталій Кличко звільнив із займаних посад.

 

Loading...