Кличко: Вимагаю від забудовника зупинити будівництво в Протасовому Яру до врегулювання конфлікту з киянами

Фото: КМДА

Міська влада Києва звернулася до забудовника із вимогою, щобвін припинив будь-які роботи в Протасовому Яру, не поглиблював конфлікт, а скоригував проект і узгодив його з фахівцями та громадськістю.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив в ефірі радіо «Київ», повідомляє офіційний сайт міського голови Києва.

Міська влада столиці закликала забудовника, який апелює тим, що має документи і дозволи на будівництво, не йти на конфлікт з громадою, а скоригувати проект, представити його на містобудівній раді, узгодити з громадськістю та спеціалістами. У столиці шукають також юридичні інструменти для вирішення цього конфлікту.

«Я переконаний що Київ повинен залишатися комфортним і зеленим містом і не повинні чинитися якісь дії проти бажання громади. Влада не може ігнорувати думку громади і буде захищати її інтереси. Але нам потрібно шукати правові інструменти для вирішення подібних питань. Тому ініціюємо, як і щодо інших резонансних забудов до цього, розглянути це питання на містобудівній раді»,–наголосив Віталій Кличко.

Міський голова зауважив, що більша частина Протасового Яру ще з 2000-х років перебуває у приватній власності.

«Ця земля сьогодні належить не громаді, а приватним компаніям, яким багато років тому її відвели»,–сказав Віталій Кличко.

У цій та інших подібних ситуаціях, коли забудовник має усю дозвільну документацію на будівництво, у міської влади немає іншого важелю, окрім звернень до судів. Проте, допоки тривають розгляди, на таких ділянках виростають будинки, застеріг Віталій Кличко.

Для того, щоб запобігти подібній ситуації, столична влада після початку робіт у Протасовому Яру звернулася до забудовника з вимогою припинити будь-які будівельні роботи. Також, як відзначають в КМДА, компанії-забудовнику не планують подовжувати дію контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення.

Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що наступного року на Троєщині та в Солом’янському районі Києва відкриють по новому садочку.

 Loading...