Новини » Політика 27 червня, 2019, 6:10
Клімкін: Росія повинна виконати рішення Міжнародного трибуналу

Міністр закордонних справ Павло Клімкін відповів на ноту Росії і заявив, що РФ зобов’язана виконати рішення Міжнародного трибуналу з морського права та негайно звільнити 24 полонених українських моряків, а також три захоплених кораблі.

Про це він написав у Facebook.

«Росія «відзвітувала» про виконання рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права, точніше про своє небажання це рішення виконувати [...]. У цій ноті росіяни намагаються змусити нас визнати судове переслідування, яке ведеться проти наших моряків, а опосередковано і окупацію Криму, і навіть вимагають діяти відповідно до кримінально-процесуального законодавства РФ. Так не буде», – написав Клімкін.

Він додав, що наявні міжнародно-правові документи дають Росії повну можливість вирішити всі внутрішні процедурні аспекти для звільнення моряків.

26 червня РФ відреагувала на ноту від Міжнародного трибуналу з морського права щодо звільнення українських моряків. Російська сторона відверто звинувачує Україну в нібито навмисній провокації в Керченській протоці.

У Гамбурзі 25 травня відбулося засідання Міжнародного трибуналу з морського права, що розглядає справу про захоплення українських моряків біля берегів Криму. Дії Росії були визнані незаконними, у зв’язку з чим трибунал вимагав звільнити взятих у полон у Керченській протоці українців і захоплені кораблі.

Читайте більше новин на тему: полонені моряки

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 07:27 :04