Новини » Політика 27 червня, 2019, 16:50
Ексзаступник директора агенції з надзвичайних ситуацій США закликав підтримати Смешка
Фото: прес-служба партії
Фото: прес-служба партії "Сила і честь"

Колишній співробітник адміністрації президента США Рональда Рейгана, ексзаступник директора Федеральної агенції з надзвичайних ситуацій США, доктор юридичних наук, українець за походженням Юрій Волошин оприлюднив відкритий лист, в якому закликав громадян України підтримати Ігоря Смешка та його політичну партію «Сила і честь» на виборах до Верховної Ради.

Відповідний лист «Звернення до моїх співвітчизників» він оприлюднив на сторінках видання Kyiv Post, повідомляє прес-служба партії «Сила і честь».

У своєму зверненні він наголосив, що розуміє, наскільки важкими були останні роки для України і як вона потребує миру і процвітання. Водночас в світлі прийдешніх парламентських виборів він зауважує, що вбачає загрозу у випадку, якщо одна політична сила буде домінувати у виконавчій та законодавчій гілках влади.

«Влада розбещує, а абсолютна влада – навіть з усміхненим обличчям – корумпує абсолютно. Довірити таку владу партії, що ледве існувала лише кілька тижнів тому, без жодного розуміння того, хто буде гравцями і куди вона хоче завести Україну – було б безрозсудним для українського майбутнього», – наголосив Волошин.

На думку американського аналітика, у виборі політичних сил, яким варто віддати свій голос, має бути чіткі критерії, перш за все – припинення війни, однак без поступок агресору.

«Я шукав би партію зі здійсненними альтернативами припинення війни, але без поступок агресору. Єдиною партією, що пропонує альтернативу, є партія «Сила і Честь» генерала Смешка, яка виступає за Будапештський меморандум як заміну застиглому Мінському процесу», – зауважив Волошин.

Експерт зазначив, що саме Ігор Смешко і його політична партія «Сила і Честь» мають візію «фундаментальної трансформації соціального, політичного та економічного порядку України як ключових речей для її процвітання та зростання».

Він також назвав ключовим те, що Смешко і його політична сила «не отримує підтримки від олігархів або тих, хто зіпсований корупцією, включаючи олігархічні чи прокремлівські ЗМІ».

«Я шукав би партію, що виступає за заміну існуючої системи правління грабіжників-баронів на верховенство права, незалежну та чесну судову владу, конкурентну ринкову економіку, розвиток малого та середнього бізнесу, а також стимули для економічного зростання. Такі стимули включають у себе створення робочих місць, проведення земельної реформи та створення земельних банків, орієнтованих на захист та зміцнення української власності та продуктивності своєї землі», – написав Волошин.

Повний текст звернення можна переглянути англійською за посиланням.

Нагадаємо, партія «Сила і честь» озвучила свою першу десятку на виборах до Верховної Ради України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 03:49 :53