Новини » Політика 148

Без офісу: Арахамія зізнався про відсутність приміщення в Національної інвестиційної ради

ZIK

Зараз Національна інвестиційна рада тільки формує свій офіс. З цього органу ми хочемо створити організаційну структуру, яка буде працювати ефективно, а не дублювати чиїсь функції.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив громадський активіст, волонтер, секретар Національної інвестиційної ради Давид Арахамія.

Новопризначений секретар Національної інвестиційної ради зізнався, що у нього на сьогоднішній день немає свого власного кабінету.

«Багато людей думають, що Національна інвестиційна рада – це щось таке гучне, бо назва гучна. Насправді, це був консультативно-дорадчий орган. Він таким і буде залишатися, але у мене є бачення, як з цього органу створити організаційну структуру, яка буде працювати ефективно, а не дублювати чиїсь функції. Але зараз ми тільки формуємо офіс», – розповів Давид Арахамія.

Водночас він запевнив, що не буде перетворювати Національну інвестиційну раду на свій штаб чи на окрему республіку.

«Я по натурі своїй інтегратор, тому хочу інтегрувати ті зусилля, які держава вже робить для того, щоби залучати і розвивати інвестиції у нашій країні»,­ – підкреслив секретар Національної інвестиційної ради.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський призначив Арахамію секретарем Національної інвестиційної ради.

загрузка...
загрузка...
Loading...