Новини » Політика 26 червня, 2019, 22:55
Арахамія зізнався про конфлікт із Матіосом і фразу «справа зайвою не буває»
ZIK
ZIK

У мене був конфлікт із головним військовим прокурором України паном Матіосом. Я декілька разів писав йому звернення щодо моєї справи, щоб мені або щось пред’явили, або закрили її. Але вони мені сказали, що «справа зайвою не буває».

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив громадський діяч, волонтер, секретар Національної інвестиційної ради Давид Арахамія.

Давид Арахамія пояснив, на підставі чого Головна військова прокуратура відкрила у 2015-му році проти нього кримінальне провадження та в чому його звинувачували:

«Все дуже просто. У мене є фонд «People's Project». Це один із найуспішніших фондів в країні. Я тричі отримував нагороду «Найпрозоріший фонд країни». І коли я робив проєкт «Волонтерський десант», ми відбирали волонтерів, перевіряли їх на поліграфі і хотіли їх інкорпорувати в Міністерство оборони. Оскільки вони пройшли всі перевірки, їх оформили молодшими спеціалістами. Вони навіть отримували зарплату в розмірі 3 400 гривень», – розповів секретар Національної інвестиційної ради.

Однак згодом, як зазначив Арахамія, його звинуватили у підкупі і контролі цих волонтерів.

«Прийшов один хлопець, написав у військову прокуратуру, що я голова мафіозної групи, який розсадив волонтерів на різні посади в Міністерстві оборони і за рахунок свого фонду контролюю їх, виплачуючи їм зарплати. Він це написав, і у ЄРДР відкрили справу», – зазначив гість програми.

Громадський діяч додав, що його фонд правоохоронці повністю перевірили, але сьогодні жодних слідчих дій не відбувається, тому справа «висить» у ЄРДР.

«У мене навіть був конфлікт із головним військовим прокурором паном Матіосом. Я декілька разів писав йому звернення, щоб мені або щось пред’явили, або закрили справу. Але вони мені сказали, що «справа зайвою не буває». Ну тоді нехай «висить». Моя історія відкрита, і є мільйон свідків. І відкритість у цьому випадку – це гарантія того, що обвинувачення безпідставні», – наголосив Давид Арахамія.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський призначив Арахамію секретарем Національної інвестиційної ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:26 :07