Новини » Політика 27 червня, 2019, 4:25
Арахамія: Два дні на посаді займаюся відбиттям «стрьомних» атак
ZIK
ZIK

Два дні на посаді я займаюся відбиванням різних «стрьомних» атак. У мене таке враження, що я на посаді в якомусь правоохоронному органі.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив секретар Національної інвестиційної ради Давид Арахамія.

Новопризначений секретар Національної інвестиційної ради зазначив, що сьогодні в Україні немає жодних інструментів, які б захистили іноземного інвестора. Тому сьогодні йому доводиться робити це «в ручному режимі».

«От я два дні на цій посаді займаюся відбиванням різних «стрьомних» атак. У мене таке враження, що я на посаді в якомусь правоохоронному органі. От канадці у Миколаївській області збудували велику станцію сонячних батарей.

Але Генеральна прокуратура вимагає від них хабарі, арештовує їхні рахунки, вони звертаються до омбудсмена, приїжджає посольство на засідання суду, але ніхто не може на це вплинути. Також є випадок, коли польську компанію у Дніпрі «віджимають». Усі розуміють, що це відбувається», – зазначив Давид Арахамія і додав, що поки що в Україні немає жодних важелів впливу на такі дії.

Тому, наголошує секретар Національної інвестради, необхідно зайнятися розбудовою інституційних правил, яких усім не вистачає і про які усі говорять. Водночас він зауважив, що це займе дуже багато часу.

«Тому на цей момент ми займаємося гасінням пожежі. От я зателефонував в.о. губернатора Миколаївської області, пояснив йому «миколаївською мовою», що це таке. Він зібрав нараду силовиків, і через два дні вони зрозуміли, що ця компанія цілком нормальна. Тобто це захід сонця вручну. Якщо ми не зробимо це з нинішніми людьми, то нові не прийдуть», – вважає Давид Арахамія.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський призначив Арахамію секретарем Національної інвестиційної ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:04 :41