Новини » Політика

Зеленського в цій країні ніхто не боїться – Порошенка боялися, – Катеринчук

ZIK

Зеленського в цій країні ніхто не боїться. А от Порошенка боялися. Він знав, як «прикрутити» бізнес, як створити інтригу, порушити кримінальну справу, когось прикрити чи залякати.

Таку думку в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK висловив політик, юрист, голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Зеленського в цій країні ніхто не боїться. А от Порошенка боялися. Він знав, як «прикрутити» бізнес, як створити інтригу, порушити кримінальну справу, когось прикрити чи залякати. Він цим користувався. Ба більше, для цього в нього була спеціальна служба – СБУ»,­ – зауважив політик.

А після призначень Зеленського стає зрозуміло, продовжив Микола Катеринчук, що такої практики в Україні більше не буде.

«Тому людям сьогодні немає чого боятися. От у нас високі тарифи, але люди не виходили на вулицю. Вони жодного разу не виходили на мітинги! А при Зеленському будуть виходити. І дуже часто. Раніше громадяни цього не робили через те, що Порошенко був страшним, а злочини не розслідували. 100 людей убили на Майдані, але це не розкрито! Тому це означає, що вони не були в цьому зацікавлені. Це не було пріоритетом їхньої політики. Люди боялися виходити на вулицю, бо у тієї влади «руки в крові»», – переконаний політик.

Окрім цього, Микола Катеринчук заявив, що тепер відповідальність за всю країну буде «на одному Зеленському».

«От повірте мені, ця людина буде відповідати за все. Не важливим буде прізвище спікера, прем’єра, генерального прокурора. Президент усіх призначив – президент буде нести відповідальність. І повірте мені, якщо вони будуть працювати неефективно, він від них буде дуже швидко позбавлятися», – певен Катеринчук.     

Нагадаємо, Микола Катеринчук закликав Україну повернутися у ядерний клуб, і тоді всі формати будуть виключно «київські» і на київських умовах.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...