Новини » Спорт 26 червня, 2019, 20:55
Збірна України з пляжного футболу достроково вийшла у півфінал Євроігор-2019
Збірна України з пляжного футболу на ІІ Євроіграх-2019 у Мінську обіграла команду Іспанії / ffu.ua

Національна збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу на ІІ Європейських іграх-2019, що тривають у столиці Білорусі Мінську.

Підопічні Євгена Варениці після вчорашньої перемоги над Італією в серії пенальті сьогодні, 26 червня, здолали Іспанію в основний час.

Другий поєдинок збірної України на ΙΙ Європейських іграх-2019 у Мінську виявився не менш захоплюючим за перший. У протистоянні із сьомою командою світу, Іспанією, українці повели вже на 2-й хвилині. Відзначився Олександр Корнійчук, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Так само вдало розпочали «синьо-жовті» й другий період. Буквально за кілька секунд після його початку Олег Зборовський подвоїв перевагу нашої збірної. Однак після цього іспанці перехопили ініціативу й відправили у ворота збірної України три м’ячі поспіль. Проте на другу перерву команди пішли за рахунку 3:3. Відновив паритет Ігор Борсук.

В останній 12-хвилинці до справи став Роман Пачев, який оформив «дубль» у відповідь на автогол нашого воротаря Андрія Неруша (на рахунку кращого бомбардира українців уже чотири м’ячі). Крапку ж у протистоянні поставив Андрій Борсук.

6:4 – перемога збірної України, яка із чотирма очками очолила групу В і гарантувала собі місце у квартеті півфіналістів. Завтра, 27 червня, в останньому турі групового раунду підопічні Євгена Варениці зустрінуться з росіянами, які сьогодні програли італійцям – 2:4.

Сборная Украины по пляжному футболу обыграла Испанию на Европейских играх

ΙΙ Європейські ігри-2019. Пляжний футбол. Груповий етап. Група В. Матч 2-го туру

Іспанія – Україна – 4:6

26 червня. Початок – 18:00. Мінськ (Білорусь).

УКРАЇНА: Сидоренко, Неруш, Медвідь, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Пачев, Зборовський, Макеєв, Глуцький, Войтенко, Заворотний.

ІСПАНІЯ: Лопес, Меліна, Чінтас, Суарес, Гомес, Медіна, Гарсія, Чікі, Наварро, Мелльядо, Акоста.

Голи: Лопес (14), Медіна (18), Наварро (20), Неруш (30, автогол) – Корнийчук (2), Зборовський (13), І. Борсук (20), Пачев (26, 30), А. Борсук (36).

Попередження: Суарес (14).