Новини » Політика

У «Батьківщині» знайшли альтернативу кредитам МВФ

ZIK

Жодна програма Міжнародного валютного фонду не може вивести нас з дна, на яке ми впали. Тому, якщо ми не буде працювати на реальний сектор економіки – промисловість, якщо ми будемо думати, що айтішники нас витягнуть, нам буде «гаплик».

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив дипломат, кандидат в народні депутати від партії «Батьківщина» Андрій Ніколаєнко.

«Україні потрібні не кредити МВФ. Вони не врятують економіку країну. Україні потрібні інвестиції. А для того, щоби приходили інвестиції, потрібно дуже багато зусиль», – наголосив політик.

За словами Ніколаєнка, не зможе вивести Україну з «дна, на яке вона впала» і жодна програма Міжнародного валютного фонду.

«Ріст економіки у 2-5% є недостатнім для обслуговування боргу. А я нагадаю, що до кінця цього року нам треба віддати 205 мільярдів гривень. У наступному році – 335 мільярдів гривень. Але у нас економіка не зростає, щоб це віддавати!», – акцентував гість програми і додав, що реструктуризація боргу у 2015-му році – це злочин.

Відтак, наголосив Андрій Ніколаєнко, Україні реструктуризацію треба не скасовувати, а брати її на кращих умовах й починати вкладати кошти у промисловість.

«Діджиталізація – це, звичайно, круто, держава смартфонів – це потрібно, але якщо не буде працювати реальний сектор економіки – промисловість, якщо ми будемо думати, що айтішники нас витягнуть, нам буде «гаплик». Ми не Сінгапур. Ми не така маленька держава. У нас населення становить 40 мільйонів», – підсумував кандидат в народні депутати.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Україна сумлінно виконує свої фінансові зобов’язання, незважаючи на те, що борг – це тяжкий тягар для країни.Loading...