Новини » Політика 26 червня, 2019, 22:16
«Слабкі місця» Зеленського – бачення Катеринчука
ZIK
ZIK

На сьогодні найслабшими місцями у роботі Президента Зеленського є кадрова політика, відсутність досвіду, а також те, що біля керівника держави є мало критично налаштованих людей.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

Політик, відповідаючи на запитання, якими є три найслабші місця у роботі Президента України Володимира Зеленського за час його роботи після інавгурації, зазначив: «Кадри, можливо, відсутність досвіду, але він прогресує. І біля нього мало критично налаштованих людей. Треба, щоб йому казали і не дуже приємні речі».

Микола Катеринчук зауважив, що оточення Президента розуміє, що йому зараз складно і не хоче ускладнювати йому його життя «якоюсь іншою інформацією, а вже приходить з рішеннями».

«Йому треба більше вникати у процес прийняття рішень, отримуючи всю інформацію. Я думаю, що цей процес закономірний… Я думаю, він навчиться», – переконаний Микола Катеринчук.

Політик, відповідаючи на запитання, яким мало би бути завершення війни, зауважив, що доброю ознакою для цього слугували б припинення вогню, а також обмін всіх без винятку полонених.

Як повідомляли, Президент Володимир Зеленський за травень отримав «чисту» зарплату близько 10 тисяч гривень.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 21:05 :45