Новини » Політика 26 червня, 2019, 21:58
Саакашвілі відреагував на нове рішення суду: ЦВК сказала, що їм «пофіг»
ZIK
ZIK

Мене приємно здивувало рішення суду про поновлення «Руху нових сил» на виборах. Проте, коли ми подали його до ЦВК, вони сказали, що їм «пофіг».

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявила лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

Пан Саакашвілі розповів, що не звик до правильних рішень українського суду, тому воно його приємно здивувало. Він зауважив, що коли судді приймають рішення без вказівок – це зовсім інший суд, вони виглядають і поводяться інакше. 

«Ми не звикли до таких дій українського суду, але це дуже гарна новина. Ми віднесли це рішення до ЦВК, а вони сказали, що їм «пофіг». Вони сказали, що не будуть вносити нас у бюлетень, тому що будуть оскаржувати це рішення у Верховному Суді. Це заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук – людина, яка напряму пов'язана паном Грановським, головним «рішалою» Порошенка», – зазначив політик.

Зокрема, за його словами, стара система панічно боїться його політсили і будь-якими способами бореться проти них. Він розповів, що в ЦВК йому сказали, що незалежно від того, яке рішення прийме Верховний Суд, останнє слово буде за ЦВК.

«Коли ми пішли до ЦВК із судовим рішенням, щоб нас зареєстрували, щоб дали нам можливість робити білборди, збирати гроші, клеїти плакати, вони сказали: «ніфіга», це суд так вирішив. Ви нам не подобаєтесь, тому ми йдемо у Верховний Суд, і навіть якщо він вирішить по-іншому, ми однаково приймаємо рішення. Тобто ми маємо справу з абсолютно знахабнілими прихвостнями старої системи», – наголосив Саакашвілі.

Нагадаємо, Апеляційний адміністративний суд Києва підтримав оскарження командою політичної партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі рішення Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації списку політсили на виборах.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 10:14 :12